Tablica

Szkolenia

Zarządzanie relacjami w firmie/ rodzinie. Warsztat ustawień systemowych wg Berta Hellingera.

Szkolenie skierowany jest do osób, które chcą:

– lepiej poznać siebie i zadbać o lepsze relacje w pracy i w domu,
– odzyskać motywację do pracy i życia,
– osiągnąć sukces zawodowy i prywatny w obecnej sytuacji,
– odkryć swój prawdziwy potencjał i zacząć go wykorzystywać,
– poprawić relacje ze sobą samym i z innymi,
– zyskać odwagę do podejmowania decyzji w pracy i w domu.

Stworzyliśmy ten warsztat, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać swój własny wewnętrzny potencjał.

Korzyści

Tablica

Na szkoleniu odnajdziesz odpowiedzi na następujące pytania

  • Czym jest równowaga dla Ciebie?
  • Jak uruchomić procesy przyciągania "dobrych" sytuacji i zmiany ludzi, z którymi żyjesz lub pracujesz?
  • Jak skutecznie zarzadzać sukcesem (planować, organizować, kontrolować, oceniać)?
  • Jak cieszyć się z sukcesów, aby je dalej "przyciągać"?
  • Jak się zamartwiać porażkami, aby się w naszym życiu nie pojawiały?
  • Jak utrzymać wysoki poziom energii, zaangażowania i być konsekwentnym?

Program

Czym jest równowaga między Pracą a Domem. Jak osiągnąć sukces w 3 obszarach życia: Finanse, Rodzina, Zdrowie? Jakie są Twoje motywatory życiowe oraz jak wpływają na Twoją wewnętrzną motywację?

CO JEST PRZYCZYNĄ TWOICH NIEPOWODZEŃ W ŻYCIU - RODZINIE, FINANSACH, ZDROWIU.

Zdobędziesz narzędzia zwiększenia pewności siebie i poczucia własnej wartości!
Wyrobisz w sobie wewnętrzną postawę lidera.
Odkryjesz: jakie są Twoje wewnętrzne wartości i jak wpływają na to, jakich dokonujesz w życiu wyborów


Dowiesz się też, czym są wewnętrzne źródła motywacji i jak je wykorzystać, aby osiągnąć sukces i zrealizować swoje cele

Zaczniesz żyć na własnych zasadach. Odnajdziesz równowagę życiową i WEWNĘTRZNY SPOKÓJ.

Będziesz realizował skutecznie swoje cele.

Poznasz zasadę: jak być w odpowiednim miejscu, czasie i zmieniać otaczających Cię ludzi.

Warsztat oparty jest na doświadczeniach i wiedzy Berta Hellingera - niemieckiego psychoterapeuty, który przez 16 lat badał, będąc w Afryce na misji u ZULUSÓW metodykę stosowania i porządkowania splątanych i zerwanych więzów rodzinnych i ich wpływu na nasze obecne życie. Jest twórcą tzw. ustawień rodzinnych, dzięki których uczestnik warsztatu poznaje prawdę o własnym systemie.

Warsztat ustawień systemowych jest metodyką budzącą wśród psychologów, "żywe"  dyskusje. Niektóre książki Hellingera zostały wydane przez wydawnictwo Jacek Santorski -  jednego z największych autorytetów psychologii społecznej. Z drugiej strony inny autorytet prof. Dariusz Doliński "mówi" że ustawienia systemowe, to zjawisko "zbiorowej hipnozy, opartej na psychodramie". Interesującym jest fakt iż kontrowersje te budzi świat psychologów, a nie internautów :). "Psychologia", chce dziś dowodów naukowych pewnych zjawisk, a w wielu dziedzinach nie będzie to nigdy możliwe, zwłaszcza jeśli temat zachodzi o duchowość, "grzech pokoleniowy" czy skuteczność i sensowność wybaczania. Wszystkie religie tego świata o tym mówią, na swój sposób, a "psychologia" może jedynie milczeć i krytykować niektóre teorie. Warto aby jednak korzystać z wiedzy teologicznej, religijnej - nawet jeśli pochodzi od ZULUSÓW - z Afryki, gdzie proces ustawień jest powszechnym rytuałem religijnym.

Sam przekonaj się "na własnej skórze" czym są i co wnoszą w Twoje życie ustawienia i udział w warsztatach. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu lub poznać prawa rządzące Twoim systemem - PRZYJEDŹ KONIECZNIE NA TEN WARSZTAT.

metody pracy

ćwiczenia grupowe

studium przypadku

psychotesty

burza mózgów

prezentacja

action learning

Informacje organizacyjne

Czas trwania/ miejsce szkoleń/ koszt:

Warszawa/ Zakopane/ Gdańsk/ Online:

dzień 1:10.00-16.00, dzień 2: 9.00-14.30

Szkolenia stacjonarne w Warszawie odbywają się w różnych centrach szkoleniowych m. innymi: siedziba ETC&C, Centrum szkoleniowe: Żoliborz, Ogrodowa, Żurawia, Sienna lub Zielna. Usługa oferowana bez zakwaterowania. O miejscu szkolenia informujemy po otrzymaniu od Państwa deklaracji. Koszt 2 dniowego szkolenia (590pln+23%VAT/1os.) zawiera: dydaktykę, materiały, serwis kawowy, lunch, certyfikat.

Szkolenia stacjonarne w Zakopanem (z zakwaterowaniem) odbywają się w hotelach lub pensjonatach: "Willa Pod skocznią" (www.podskocznia.pl), "Basieńka" (www.basienka.com.pl), "Czarny Potok" (www.czarnypotok.pl), "Patria" (www.patriazakopane.pl), "JST Turnia" (www.jastrzebiaturnia.pl).

Szkolenia stacjonarne w Gdańsku/ Sopocie (z zakwaterowaniem) odbywają się w hotelach lub pensjonatach: Hotel "Opera" Sopot (www.hotelopera.pl), hotel "Miramar" (www.hotelmiramar.pl), hotel Aqua House (www.aquahouse.pl), hotel Amber (www.amber-hotel.pl)
Koszt szkolenia (690pln+23%VAT/1os.) z zakwaterowaniem zawiera: 2 noclegi w pokoju dwu osobowym, 2 śniadania, 2 obiady, dydaktykę, materiały, serwis kawowy non stop, certyfikat.

Dokładne miejsce realizacji szkoleń i zakwaterowania (w Zakopanem lub Gdańsku/ Sopocie) zależne jest od ilości zgłoszonych uczestników oraz możliwości hotelu (głównie od zamówień na pokoje 1 osobowe). Dopłata do pokoju 1 os. wynosi (Zakopane/ Gdańsk) 140 zł netto+23%VAT/ 2 dni. Uczestnicy przyjeżdzają w przeddzień wyznaczonego terminu szkolenia. Zakwaterowanie tego dnia od godz. 15.00.

W przypadku uczestników szkoleń preferujących wyższy standard hotelowy (niż***) lub uczestników dojeżdzających do miejsca szkolenia (hotelu) - istnieje możliwość nie korzystania z noclegów. Wówczas należy odjąć 100pln+23%VAT, stanowiący koszt zakwaterowania przez 2 dni ze śniadaniami. Koszt szkolenia bez zakwaterowania: 590 pln+23%VAT/ 1 os.

Szkolenia online "live" - Proponujemy możliwość udziału w szkoleniach ONLINE na zasadzie STREAMING WEBINAR "LIVE". Uczestnik bierze obserwacyjny ale czynny udział w szkoleniu ONLINE, które odbywa się w rzeczywistości na sali szkoleniowej. Ma kontakt wizualny i głosowy z trenerem prowadzącym zajęcia. Widzi całą prezentację oraz bierze czynny udział we wszystkich ćwiczeniach, które realizują uczestnicy stacjonarnego szkolenia. Może na tzw. "oknie czatu" pisać pytania i komentarze, do których trener prowadzący nawiązuje podczas dalszej części szkolenia. Koszt szkolenia online: 490 pln+23%VAT/ 1 osobę/ 2 dni.

WYŚLIJ DEKLARACJĘ UDZIAŁU W SZKOLENIU (docx lub online)

WYŚLIJ DEKLARACJĘ UDZIAŁU W SZKOLENIU (docx lub online)

Zgłoszenie

Deklaracja.doc jest przeznaczona dla osób, które muszą uzyskać podpis osoby decydującej, aby zadeklarować udział pracowników firmy w danych szkoleniach.

Deklaracja online jest przeznaczona dla osób, która mają możliwość samodzielnego decydowania o zgłoszeniu osób na szkolenia. Po wypełnieniu i przesłaniu Deklaracji wysyłamy informacje o (w sytuacji szkoleń stacjonarnych) miejscu odbywania się szkoleń.
Wraz z tą informacją wysyłamy formularz ZGŁOSZENIE. Zawiera on m.innymi miejsce na imienne dane uczestników (do certyfikacji oraz rezerwacji hotelowych w przypadku szkoleń w Zakopanym/ Gańsku lub do wysłania linku, w sytuacji webianarów).

Prosimy również o wysłanie wypełnionej, załączonej wraz ze Zgłoszeniem ZGODY na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z RODO.

W sytuacji nie otrzymania potwierdzenie przyjęcia Deklaracji (w przeciągu 24 godzin od jego wysłania) prosimy o kontakt telefoniczny na telefon alarmowy: 0-607730000 (9.00-21.00).

Wpłata

Po wysłaniu powyższej DEKLARACJI wysyłamy formularz ZGŁOSZENIE. Po otrzymaniu wypełnionego formularza ZGŁOSZENIE wystawiamy PROFORMĘ przesyłając ją na wskazany w zgłoszeniu adres email. Na minimum 7 dni (w przypadku szkoleń stacjonarnych) i 3 dni (w przypadku webinarów) przed terminem szkolenia prosimy o wpłatę na konto, która stanowi gwarancję udziału w szkoleniu.
Rezygnacja zgłoszona (mailem) do 7 dni przed terminem szkolenia nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Nie wystawiamy wówczas f-ry rozliczeniowej VAT. W przypadku rezygnacji po tym terminie zastrzegamy sobie prawo do obciążenia 100% kosztów szkolenia wg wystawionej faktury VAT. Istnieje wówczas możliwość oddelegowania innej osoby na miejsce osoby rezygnującej. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, odwołania szkolenia z winy organizatora lub rezygnacji do 7 dni (a dokonanej wpłaty) zgłaszającemu zostanie niezwłocznie zwrócona cała kwota wpłacona na konto organizatora.
Podane ceny są wartością netto. Do cen należy doliczyć 23%VAT.
Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia z przyczyn losowych i niezależnych. W przypadku dokonania wpłat za szkolenie, organizator dokona wówczas zwrotu pełnej wpłaconej kwoty na konto wpłacającego.
Więcej w zakladce Regulamin/ Warunki udziału.

 

nasi klienci

kontakt

Planujesz szkolenie – skontaktuj się z nami
a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Adres

European Training & Consulting Center Sp. z o. o.
00-867 Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Atrium Center

Informacja

607 73 00 00

E-mail

info@szkolenia-dofinansowane.pl

Telefon

22 185 54 72 centrala
22 185 56 06 dział szkoleń
22 185 56 09 dział księgowości

FAX

22 185 54 73

NIP

527-21-64-310

*pola wymagane

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-18:00