zespół

Wyróżnia nas profesjonalne i partnerskie podejście do współpracy z Klientem oraz sumienność i zaangażowanie w każde podjęte wyzwanie.

zespół
Tomasz Tomczak

Tomasz Tomczak

Trener, ekspert szkoleń komputerowych i informatycznych

Ekspert danych osobowych, informatyk, praktyk szkoleń komputerowych, specjalista ds. marketingu internetowego oraz socialmediów.

Katarzyna Porembska

Katarzyna Porembska

Trener, psycholog, coach w zakresie umiejętności "miękkich": asertywności, komunikacji, wystąpień publicznych, kierowania zespołem

Pedagog, psycholog, trener praktyk z 18-sto letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach handlowych i menadżerskich. Wykładowca Uniwersytetu SWPS. Osoba dla której priorytetem jest budowanie długofalowych relacji i skutecznej komunikacji z klientami. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach. Od 2006 certyfikowany Trener Biznesu. Rozwijając swoją wiedzę, ukończyła kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń w zakresie: Zarządzania, Sprzedaży oraz Umiejętności Interpersonalnych min. w IMC, Training Center, VWBank, ARPiJ, ETC, LUQAM.

Radosław Harasim

Radosław Harasim

Ekspert, trener, doradca w zakresie zamówień publicznych. Praktyk, konsultant z 20 letnim doświadczeniem w zakresie zamówień publicznych

Prawnik, wykładowca, menedżer, praktyk - dziennikarz - specjalista z zakresu prawa finansów publicznych i zamówień publicznych. Wprost uświadamia korzyści i zagrożenia wynikające z wykorzystania środków publicznych.

Mirosław Smużniak

Mirosław Smużniak

Trener procesów logistycznych, polityki zakupów

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Obecnie doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Krzysztof Betker

Krzysztof Betker

Trener procesów produkcyjnych i logistycznych

Trener praktyk z 11- to letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menadżerskich i specjalistycznych. Osoba dla której priorytetem jest budowanie konkurencyjności procesów produkcyjnych i logistycznych poprzez klimat przywództwa, innowacyjności oraz eliminacji strachu. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na technikach i narzędziach lean oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach.

Robert Buszta

Robert Buszta

Trener i coach w zakresie zarządzania, komunikacji i technik sprzedaży

Przedsiębiorca, trener, coach i doradca biznesu. Absolwent socjologii i psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Znakomity trener/coach (i praktyk) z zakresu zarządzania: strategią, wynikami, ludźmi, ceną, badań i komunikacji w organizacjach gospodarczych, polityki personalnej, negocjacji oraz strategii i technik sprzedaży. Prelegent licznych konferencji i seminariów. Obecnie wykłada w Katedrze Teorii Zarządzania na SGH na dwóch kierunkach zarządzanie sprzedażą i coaching. Uczył się i współpracował z: Aleksiej Sitnikow (NLP), Marshall Goldsmith (Coaching), Wojciech Eichelberger (Stres). W praktyce wykorzystuje doświadczenie współpracy z Tonym Buzanem (Szybkie Czytanie), Brianem Tracy (Psychologia Biznesu).

Urszula Horodecka - Wysocka

Urszula Horodecka - Wysocka

Trener kadr/ płac, prawa pracy oraz BHP

Ekspert ds. kadr i płac od ponad 10 lat. Ceniony wykładowca i trener z zakresu prawa pracy oraz zagadnień kadrowo - płacowych oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Praktyk, wysoko oceniany za jakość prowadzonych szkoleń, materiałów oraz formę przekazywania wiedzy podczas prowadzonych zajęć.

Jacek Cymerman

Jacek Cymerman

Trener, Coach, Konsultant

Posiada 18 letnie doświadczenie zdobyte w pracy z grupami szkoleniowymi w różnych branżach, jako trener, konsultant i coach. Jego zainteresowania koncentrują się na skutecznym rozwijaniu kompetencji menedżerskich, uczestników szkoleń.

Maciej G r z e s z y k

Maciej G r z e s z y k

Ekspert, master trener, coach, doradca w zakresie budowania strategii zarządzania i sprzedaży

Trener z 25 letnim doświadczeniem i stażem trenerskim. Autor wielu publikacji i artykułów nt negocjacji, sprzedaży, obsługi klienta, kierowania zespołami oraz zarządzania strategicznego. Współpracował z najlepszymi firmami szkoleniowymi na świecie m. innymi Ziglar Training International, Dale Carnegie Training, Cegos. Certyfikowany trener Zig Ziglar International. Rocznie szkoli ponad 1500 osób.

Ryszard Petrykowski

Ryszard Petrykowski

Trener procesów logistycznych, transportowych

Praktyk z ponad 16-sto letnim doświadczeniem w logistyce w polskich i zagranicznych firmach. Jego pasją jest poprawa wydajności i innowacyjność procesów logistycznych. Od 8-miu lat pracuje jako Interim oraz prowadzi projekty doradcze. Chętnie dzieli się swoimi bogatymi doświadczeniami zawodowymi i wiedzą prowadząc szkolenia z obszaru logistyki.

Grażyna Pławska

Grażyna Pławska

Trener, Coach, Konsultant

Trener z 20 letnim praktycznym doświadczeniem menedżerskim. Wraz z własnym zespołem współtworzyła sieć dystrybucji dla Michelin Polska SA pracując jako Dyrektor Centrum Logistycznego w Giraud Polska. Od 10 lat jest trenerem i coachem, specjalizującym się w rozwoju kapitału ludzkiego. Budowała efektywne zespoły, posiadające wysoką sprawność operacyjną.

Tomasz Szelągowski

Tomasz Szelągowski

Trener, coach w zakresie komunikacji, prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych

Trener, coach, mentor. 15 lat doświadczenia na rynku szkoleń i doradztwa. Trener Dale Carnegie oraz Ziglar Institute.

Tomasz Kaczmarczyk

Tomasz Kaczmarczyk

Trener, coach, konsultant projektów HR:polityki wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, prawa pracy

Wieloletni coach, konsultant, trener w zakresie polityki kadrowej, wynagrodzeń, prawa pracy, HR. Członek Zarządu Małopolskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Maciej Rodziewicz

Maciej Rodziewicz

Trener Lean Management i zarządzania procesami produkcyjnymi. EMEA Lean & PEx Champion

Trener, konsultant w zakresie zarządzania procesami produkcji, głównie specjalizuje się w optymalizacji procesów poprzez Value Stream Mapping (VSM), czyli Mapowaniu Strumieni Wartości, które jest narzędziem pozwalającym na wizualizację przebiegu procesu wytwarzania i przepływu informacji dla wybranej rodziny produktów.

Jacek Cholewiński

Jacek Cholewiński

Trener umiejętności medialnych, wystąpień publucznych, prezentacji. Prezenter, dziennikarz radiowy i telewizyjny

Wykładowca Polskiego Instytutu Wspierania Mediów. Współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Prawa w Warszawie, Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni, Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu i Wrocławiu.

Barbara Jarzyna

Barbara Jarzyna

Trener, konsultant w zakresie finansów, księgowości, kadr i płac

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach finansowych oraz całej problematyce kadr i płac. Trener i konsultant z 20 letnim doświadczeniem.

Magdalena Guillet

Magdalena Guillet

Trener w obszarze budowania i wdrażania strategii HR

Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe nabyte we Francji i Polsce w międzynarodowych korporacjach. Ekspert z dziedziny HR i zarządzania.

Jerzy Tyczyński

Jerzy Tyczyński

Dyrektor regionalny European Training & Consulting Center

Trener z 30 letnim doświadczeniem - główną specjalnością są projekty analityczno - doradcze, szkoleniowe i konsultingowe, które koncentrują się wokół rozwoju kompetencji strategicznych i zarządczych, sprzedażowych oraz osobistych w aspekcie realizacji celów organizacyjnych.

Grażyna Janowicz

Grażyna Janowicz

Master trener finansów/ księgowości/ rozliczeń projektów UE

Praktyk zawodowy od 25 lat w zakresie rachunkowości, finansów i siegowości firm produkcyjnych i usługowych, praktyk w zakresie pozyskiwania i rozliczania projektów UE, biegły rewident, biegły sądowy.

kontakt

Planujesz szkolenie – skontaktuj się z nami
a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Adres

European Training & Consulting Center Sp. z o. o.
00-867 Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Atrium Center

Informacja

607 73 00 00

E-mail

info@szkolenia-dofinansowane.pl

Telefon

22 185 54 72 centrala
22 185 56 06 dział szkoleń
22 185 56 09 dział księgowości

FAX

22 185 54 73

NIP

527-21-64-310

*pola wymagane

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-18:00