książka

o nas

Od 20 lat jesteśmy jednym
z największych brokerów
szkoleń i doradztwa w Polsce.

Organizatorem, wykonawcą oraz właścicielem licencji szkoleń i coachingów jest spółka European Training & Consulting Center Sp. z. o.

Wspólnie z naszymi partnerami, realizujemy projekty edukacyjne i doradcze zwiększające efektywność organizacji, która zależna jest od jakości pracy personelu. Jako brokerzy szkoleń i doradztwa współpracujemy z ponad 350 partnerami na terenie Polski i UE, gwarantując szybką i wysoko jakościową obsługę każdego klienta bez względu na miejsce prowadzenia działalności.

Dofinansowania do usług szkoleniowych pochodzą z prywatnych środków partnerów oraz inwestorów, z którymi wspólnie realizujemy projekty rozwojowe. Nie stanowią pomocy publicznej czy "de minimis". Realizujemy również wiele projektów start up’ owych, w których pozyskujemy środki finansowe oraz inwestorów na rozwój przedsięwzięć innowacyjnych. W chwili obecnej oferujemy dofinansowanie do wszelkich przedsięwzięć opartych na technologii Blockchain.

20 lat

Szczegóły 20 letniej historii spółki znajdziesz
w zakładce O nas na www.training.com.pl

eszkolenia.pl

Portal dzielących się wiedzą. Darmowe i komercyjne
szkolenia w internecie na www.eszkolenia.pl

Tworzymy zespół firm, trenerów, konsultantów i coachów pracujących w strategicznych dla nas obszarach rozwoju pracowników. W unikalny sposób łączymy „twarde” i „miękkie” umiejętności wdrożeniowe, bogate narzędzia oparte o najlepsze praktyki, proponując szereg rozwiązań biznesowych dla firm i osób indywidualnych. Wachlarz usług, który oferujemy naszym Klientom indywidualnie dostosowujemy do bieżącej sytuacji i efektów, które chcą osiągnąć. Towarzyszymy Klientom w ich drodze rozwoju, a to daje nam samym siłę, na której budujemy umiejętność profesjonalnej obsługi indywidualnego partnera.​

Misją European Training & Consulting Center jest stałe podnoszenie skuteczności działań pracowników. Chcemy współuczestniczyć w osiąganiu sukcesów naszych Klientów, a także poprzez dostarczanie standarów pracy oraz efektywnych narzędzi wspierać ich w budowaniu przewagi konkurencyjnej w ciągle zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Doświadczenie zawodowe naszych trenerów - praktyków poparte licznymi referencjami oraz długą listą zadowolonych Klientów pomaga nam opracowywać skuteczne programy oparte na realnych problemach, związanych z codziennymi zadaniami z którymi przychodzi się zmagać naszym Klientom. Wyróżnia nas profesjonalne i partnerskie podejście do współpracy z Klientem oraz sumienność i zaangażowanie w każde podjęte wyzwanie. Za cel stawiamy sobie nieustanny rozwój oraz doskonalenie kompetencji, aby dostarczać naszym Klientom usługi o najwyższej jakości.

nasi klienci

kontakt

Planujesz szkolenie – skontaktuj się z nami
a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Adres

European Training & Consulting Center Sp. z o. o.
00-867 Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Atrium Center

Informacja

607 73 00 00

E-mail

info@szkolenia-dofinansowane.pl

Telefon

22 185 54 72 centrala
22 185 56 06 dział szkoleń
22 185 56 09 dział księgowości

FAX

22 185 54 73

NIP

527-21-64-310

*pola wymagane

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-18:00