Tablica

Szkolenia

Zarządzanie stresem. Redukcja stresu i odzyskanie wewnętrznego spokoju

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania stresem i panowania nad emocjami, które decydują o efektywności własnej pracy. Jednakże wiedza to tyko 10%. Celem szkolenia jest wypracowanie nowych, innych nawyków komunikacji.
Szkolenie przeznaczone jest dla wszytskich, którzy mają świadomość swoich "błędów emocjonalnych" w pracy z ludźmi i chcieliby nad tym pracować.

Korzyści

Tablica

Jeśli w Twojej pracy zauważyłeś, że występuje JEDEN z poniższych czynników:

 • unosisz głos w rozmowie z innymi pracownikami,
 • Ty czy Twoi współpracownicy są rozchwiani emocjonalnie, czasem Ci "odpyskują" lub komentują "pod nosem" Twoje pomysły, decyzje, stwierdzenia
 • atmosfera w Twoim dziale jest "napięta"
 • denerwujesz się w sytuacji braku realizacji zadań, błędów czy niemądrych pomysłów współpracowników
 • używasz wulgaryzmów
 • "rządzisz a nie zarządzasz"
 • masz zdiagnozowane choroby: nadciśnienie tętnicze, choroby układu krążenia, nerwice, inne
 • masz czasem objawy: kołatanie serca, zachwiania równowagi, bóle głowy, uciski w klatce piersiowej, w gardle, w żołądku

..... to koniecznie przyjedź na szkolenie, jeśli chcesz to zmienić.

Zwiększysz efektywność swojej pracy, będziesz cieszyć się pracą i będziesz długo żyjącym, zdrowym człowiekiem.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest jednak Twoja świadomość powyższych czynników, chęć ZROZUMIENIA SIEBIE i zrobienia "coś z tym".

Program

DLACZEGO SIĘ DENERWUJESZ?

 • Poznanie zasad pracy własnego układu nerwowego.
 • Definicja i rodzaje stresu
 • Dlaczego wpadamy w złość?
 • Jak byłeś wychowywany, jakie wartości zostały wpojone?
 • Czym jest inteligencja emocjonalna i jak ją rozwijać?
 • Jak zmienić otaczających Cię ludzi?
 • Omówienie Twojego stylu reakcji w sytuacjach konfliktowych.
 • Test reakcji w konflikcie. Omówienie. Wnioski.

ZADBAJ O ZDROWIE: SWÓJ STAN PSYCHICZNY/ EMOCJONALNY

 • Co wpływa na wszystkie choroby?
 • Kiedy osiągniemy wewnętrzny SPOKÓJ?
 • Jak reagować na sukcesy i porażki. Sukcesy też są niebezpieczne.
 • Co myślisz o sobie?
 • Dysonans poznawczy.
 • Pułapki myślenia wg Daniela Kahneman'a

JAK PANOWAĆ NAD EMOCJAMI ?

 • Jakie "negatywne" emocje są złe a jakie dobre?
 • Omówienie najnowszych badań z psychologii pozytywnej. Dlaczego psychologowie przepraszają za wcześniejsze teorie dotyczące stresu i panowania nad emocjami?
 • Techniki opanowywania emocji. Każdy z uczestników znajdzie swój własny sposób.
 • Jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe?
 • DLACZEGO LOGICZNE ARGUMENTY NIE DZIAŁAJĄ A KONTRARGUMENTY NAS DENERWUJĄ?
 • Jakie argumenty przemawiają do innych?

CO ROBIĆ, ABY TWOI WSPÓŁPRACOWNICY ZMIENILI SIĘ?

PODCZAS SZKOLENIA PRZEPRACUJEMY TRUDNE SYTUACJE W PRACY, KTÓRE CIĘ STRESUJĄ.


Szkolenie ma charakter warsztatowy i treningowy.

metody pracy

psychodrama

psychotesty

dyskusja

burza mózgów

coaching

Informacje organizacyjne

Czas trwania/ miejsce szkoleń/ koszt:

Warszawa/ Zakopane/ Gdańsk/ Online:

dzień 1:10.00-16.00, dzień 2: 9.00-14.30

Szkolenia stacjonarne w Warszawie odbywają się w różnych centrach szkoleniowych m. innymi: siedziba ETC&C, Centrum szkoleniowe: Żoliborz, Ogrodowa, Żurawia, Sienna lub Zielna. Usługa oferowana bez zakwaterowania. O miejscu szkolenia informujemy po otrzymaniu od Państwa deklaracji. Koszt 2 dniowego szkolenia (590pln+23%VAT/1os.) zawiera: dydaktykę, materiały, serwis kawowy, lunch, certyfikat.

Szkolenia stacjonarne w Zakopanem (z zakwaterowaniem) odbywają się w hotelach lub pensjonatach: "Willa Pod skocznią" (www.podskocznia.pl), "Basieńka" (www.basienka.com.pl), "Czarny Potok" (www.czarnypotok.pl), "Patria" (www.patriazakopane.pl), "JST Turnia" (www.jastrzebiaturnia.pl).

Szkolenia stacjonarne w Gdańsku/ Sopocie (z zakwaterowaniem) odbywają się w hotelach lub pensjonatach: Hotel "Opera" Sopot (www.hotelopera.pl), hotel "Miramar" (www.hotelmiramar.pl), hotel Aqua House (www.aquahouse.pl), hotel Amber (www.amber-hotel.pl)
Koszt szkolenia (690pln+23%VAT/1os.) z zakwaterowaniem zawiera: 2 noclegi w pokoju dwu osobowym, 2 śniadania, 2 obiady, dydaktykę, materiały, serwis kawowy non stop, certyfikat.

Dokładne miejsce realizacji szkoleń i zakwaterowania (w Zakopanem lub Gdańsku/ Sopocie) zależne jest od ilości zgłoszonych uczestników oraz możliwości hotelu (głównie od zamówień na pokoje 1 osobowe). Dopłata do pokoju 1 os. wynosi (Zakopane/ Gdańsk) 140 zł netto+23%VAT/ 2 dni. Uczestnicy przyjeżdzają w przeddzień wyznaczonego terminu szkolenia. Zakwaterowanie tego dnia od godz. 15.00.

W przypadku uczestników szkoleń preferujących wyższy standard hotelowy (niż***) lub uczestników dojeżdzających do miejsca szkolenia (hotelu) - istnieje możliwość nie korzystania z noclegów. Wówczas należy odjąć 100pln+23%VAT, stanowiący koszt zakwaterowania przez 2 dni ze śniadaniami. Koszt szkolenia bez zakwaterowania: 590 pln+23%VAT/ 1 os.

Szkolenia online "live" - Proponujemy możliwość udziału w szkoleniach ONLINE na zasadzie STREAMING WEBINAR "LIVE". Uczestnik bierze obserwacyjny ale czynny udział w szkoleniu ONLINE, które odbywa się w rzeczywistości na sali szkoleniowej. Ma kontakt wizualny i głosowy z trenerem prowadzącym zajęcia. Widzi całą prezentację oraz bierze czynny udział we wszystkich ćwiczeniach, które realizują uczestnicy stacjonarnego szkolenia. Może na tzw. "oknie czatu" pisać pytania i komentarze, do których trener prowadzący nawiązuje podczas dalszej części szkolenia. Koszt szkolenia online: 490 pln+23%VAT/ 1 osobę/ 2 dni.

WYŚLIJ DEKLARACJĘ UDZIAŁU W SZKOLENIU (docx lub online)

Zgłoszenie

Deklaracja.doc jest przeznaczona dla osób, które muszą uzyskać podpis osoby decydującej, aby zadeklarować udział pracowników firmy w danych szkoleniach.

Deklaracja online jest przeznaczona dla osób, która mają możliwość samodzielnego decydowania o zgłoszeniu osób na szkolenia. Po wypełnieniu i przesłaniu Deklaracji wysyłamy informacje o (w sytuacji szkoleń stacjonarnych) miejscu odbywania się szkoleń.
Wraz z tą informacją wysyłamy formularz ZGŁOSZENIE. Zawiera on m.innymi miejsce na imienne dane uczestników (do certyfikacji oraz rezerwacji hotelowych w przypadku szkoleń w Zakopanym/ Gdańsku lub do wysłania linku, w sytuacji webianarów).

Prosimy również o wysłanie wypełnionej, załączonej wraz ze Zgłoszeniem ZGODY na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z RODO. W sytuacji nie otrzymania potwierdzenie przyjęcia Deklaracji (w przeciągu 24 godzin od jego wysłania) prosimy o kontakt telefoniczny na telefon alarmowy: 0-607730000 (9.00-21.00).

Wpłata

Po wysłaniu powyższej DEKLARACJI wysyłamy formularz ZGŁOSZENIE. Po otrzymaniu wypełnionego formularza ZGŁOSZENIE wystawiamy PROFORMĘ przesyłając ją na wskazany w zgłoszeniu adres email. Na minimum 7 dni (w przypadku szkoleń stacjonarnych) i 3 dni (w przypadku webinarów) przed terminem szkolenia prosimy o wpłatę na konto, która stanowi gwarancję udziału w szkoleniu.
Rezygnacja zgłoszona (mailem) do 7 dni przed terminem szkolenia nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Nie wystawiamy wówczas f-ry rozliczeniowej VAT. W przypadku rezygnacji po tym terminie zastrzegamy sobie prawo do obciążenia 100% kosztów szkolenia wg wystawionej faktury VAT. Istnieje wówczas możliwość oddelegowania innej osoby na miejsce osoby rezygnującej. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, odwołania szkolenia z winy organizatora lub rezygnacji do 7 dni (a dokonanej wpłaty) zgłaszającemu zostanie niezwłocznie zwrócona cała kwota wpłacona na konto organizatora.
Podane ceny są wartością netto. Do cen należy doliczyć 23%VAT.
Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia z przyczyn losowych i niezależnych. W przypadku dokonania wpłat za szkolenie, organizator dokona wówczas zwrotu pełnej wpłaconej kwoty na konto wpłacającego.
Więcej w zakladce Regulamin/ Warunki udziału.

nasi klienci

kontakt

Planujesz szkolenie – skontaktuj się z nami
a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Adres

European Training & Consulting Center Sp. z o. o.
00-867 Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Atrium Center

Informacja

607 73 00 00

E-mail

info@szkolenia-dofinansowane.pl

Telefon

22 185 54 72 centrala
22 185 56 06 dział szkoleń
22 185 56 09 dział księgowości

FAX

22 185 54 73

NIP

527-21-64-310

*pola wymagane

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-18:00