Tablica

Szkolenia

Praca ze sztuczną inteligencją w praktyce

Adresaci:

Szkolenie jest uniwersalne i przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców — od specjalistów różnych działów handlowych, marketingu, HR, twórców video, grafik oraz kadry kierowniczej - menedżerów, członków zarządu oraz właścicieli firm. Nie musisz mieć wiedzy o AI - Artificial Intelligence - sztucznej inteligencji. My podczas tego szkolenia nauczymy Cię tego od podstaw. Wystarczy podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz chęć do nauki. 

UWAGA: PODCZAS SZKOLENIA WSKAZANE JEST POSIADANIE WŁASNEGO LAPTOPA.

Korzyści

Tablica

Podczas szkolenia zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, jak wykorzystać sztuczną inteligencję w swojej pracy. Nauczysz się zwiększać jakość i efektywność projektów, optymalizować treści, analizy danych, jak tworzyć skuteczne kampanie z pomocą AI. Dowiesz się, jak wzbogacić swoje portfolio, generować scenariusze i wiele innych. Szkolenie pomoże Ci zrozumieć i wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji niezależnie od branży.

Program

Rozwój AI przynosi wiele przełomowych osiągnięć i zastosowań w różnych obszarach. Wybierając nasze szkolenie poznasz narzędzia i technologie, które znacząco zmieniają sposób, w jaki pracujemy, komunikujemy się i podejmujemy decyzje. Będziesz mógł od razu zastosować zdobytą wiedzę w swojej pracy – zaoszczędzić czas i pieniądze.

Program:

Raporty i analizy

Wykorzystując zaawansowane algorytmy i techniki uczenia maszynowego, AI może tworzyć podsumowania danych, które pomogą w monitorowaniu wyników, identyfikacji trendów i podejmowaniu decyzji biznesowych, a także gromadzić i przetwarzać ogromne ilości danych z różnych źródeł.

Prezentacje

AI posiada zdolność do analizowania, strukturyzowania i organizowania treści w celu opracowania agendy, ale także całej prezentacji, która będzie zarówno efektywna, jak i atrakcyjna dla odbiorców.

E-mail marketing

AI jest w stanie samodzielnie opracowywać treści e-maili na podstawie zgromadzonych informacji o Twojej ofercie, docelowej grupie odbiorców oraz celach marketingowych.

Artykuły

AI potrafi generować i tłumaczyć artykuły, które są spójne, logiczne i dostosowane do potrzeb czytelników. W przypadku bloga Coders Lab, Chat GPT pomógł w opracowaniu artykułu o tematyce związanej z technologią, który przyciągnął uwagę czytelników i dostarczył im wartościowych informacji.

Wideo

Sztuczna inteligencja oferuje możliwość generowania wideo, co jest niezwykle korzystne w świecie biznesu. Dzięki temu można znacznie skrócić czas realizacji treści oraz zoptymalizować koszty produkcji wideo. Umożliwia to m.in. tworzenie oryginalnych materiałów reklamowych, prezentacji produktów czy teledysków muzycznych.

Grafika i Muzyka

AI można wykorzystać również to tworzenia grafik oraz tworzenia ścieżek dźwiękowych, modelowania głosu czy komponowania muzyki pozwalając firmom na osiąganie lepszych rezultatów marketingowych, zwiększając zainteresowanie klientów oraz wyróżniając się na tle konkurencji, jednocześnie minimalizując nakłady finansowe.

Działania w mediach społecznościowych

Wykorzystanie AI do tworzenia postów, tekstów pozwala na osiąganie lepszych rezultatów marketingowych w mediach społecznościowych, zwiększając zainteresowanie klientów "wstrząsającymi" informacjami.

Audyt firmowych stron internetowych

Sztuczna inteligencja dokona audytu obecnej, firmowej strony www. Podczas szkolenia dowiesz się, co należy poprawić, usprawnić oraz zdecydowanie zmienić. 

Informacje organizacyjne

Czas trwania/ miejsce szkoleń/ koszt:

Warszawa/ Zakopane/ Gdańsk/ Online:

dzień 1:10.00-16.00, dzień 2: 9.00-14.30

Szkolenia stacjonarne w Warszawie odbywają się w różnych centrach szkoleniowych m. innymi: siedziba ETC&C, Centrum szkoleniowe: Żoliborz, Ogrodowa, Żurawia, Sienna lub Zielna. Usługa oferowana bez zakwaterowania. O miejscu szkolenia informujemy po otrzymaniu od Państwa deklaracji. Koszt 2 dniowego szkolenia (690pln+23%VAT/1os.) zawiera: dydaktykę, materiały, serwis kawowy, lunch, certyfikat.

Szkolenia stacjonarne w Zakopanem (z zakwaterowaniem) odbywają się w hotelach lub pensjonatach: "Willa Pod skocznią" (www.podskocznia.pl), "Basieńka" (www.basienka.com.pl), "Czarny Potok" (www.czarnypotok.pl), "Patria" (www.patriazakopane.pl), "JST Turnia" (www.jastrzebiaturnia.pl).

Szkolenia stacjonarne w Gdańsku/ Sopocie (z zakwaterowaniem) odbywają się w hotelach lub pensjonatach: Hotel "Opera" Sopot (www.hotelopera.pl), hotel Aqua House (www.aquahouse.pl), hotel Amber (www.amber-hotel.pl)

Koszt szkolenia (790pln+23%VAT/1os.) z zakwaterowaniem zawiera: 2 noclegi w pokoju dwu osobowym, 2 śniadania, 2 obiady, dydaktykę, materiały, serwis kawowy non stop, certyfikat.

Dokładne miejsce realizacji szkoleń i zakwaterowania (w Zakopanem lub Gdańsku/ Sopocie) zależne jest od ilości zgłoszonych uczestników oraz możliwości hotelu (głównie od zamówień na pokoje 1 osobowe). Dopłata do pokoju 1 os. wynosi (Zakopane/ Gdańsk) 140 zł netto+23%VAT/ 2 dni. Uczestnicy przyjeżdzają w przeddzień wyznaczonego terminu szkolenia. Zakwaterowanie tego dnia od godz. 15.00.

W przypadku uczestników szkoleń preferujących wyższy standard hotelowy (niż***) lub uczestników dojeżdzających do miejsca szkolenia (hotelu) - istnieje możliwość nie korzystania z noclegów. Wówczas należy odjąć 100pln+23%VAT, stanowiący koszt zakwaterowania przez 2 dni ze śniadaniami. Koszt szkolenia bez zakwaterowania: 690 pln+23%VAT/ 1 os.

Szkolenia online "live" - Proponujemy możliwość udziału w szkoleniach ONLINE na zasadzie STREAMING WEBINAR "LIVE". Uczestnik bierze obserwacyjny ale czynny udział w szkoleniu ONLINE, które odbywa się w rzeczywistości na sali szkoleniowej. Ma kontakt wizualny i głosowy z trenerem prowadzącym zajęcia. Widzi całą prezentację oraz bierze czynny udział we wszystkich ćwiczeniach, które realizują uczestnicy stacjonarnego szkolenia. Może na tzw. "oknie czatu" pisać pytania i komentarze, do których trener prowadzący nawiązuje podczas dalszej części szkolenia. Koszt szkolenia online: 590 pln+23%VAT/ 1 osobę/ 2 dni.

WYŚLIJ DEKLARACJĘ UDZIAŁU W SZKOLENIU (docx lub online)

Zgłoszenie

Deklaracja.doc jest przeznaczona dla osób, które muszą uzyskać podpis osoby decydującej, aby zadeklarować udział pracowników firmy w danych szkoleniach.

Deklaracja online jest przeznaczona dla osób, która mają możliwość samodzielnego decydowania o zgłoszeniu osób na szkolenia. Po wypełnieniu i przesłaniu Deklaracji wysyłamy informacje o (w sytuacji szkoleń stacjonarnych) miejscu odbywania się szkoleń.
Wraz z tą informacją wysyłamy formularz ZGŁOSZENIE. Zawiera on m.innymi miejsce na imienne dane uczestników (do certyfikacji oraz rezerwacji hotelowych w przypadku szkoleń w Zakopanym/ Sopocie lub do wysłania linku, w sytuacji webianarów). Prosimy również o wysłanie wypełnionej, załączonej wraz ze Zgłoszeniem ZGODY na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z RODO. W sytuacji nie otrzymania potwierdzenie przyjęcia Deklaracji (w przeciągu 24 godzin od jego wysłania) prosimy o kontakt telefoniczny na telefon alarmowy: 0-607730000 (9.00-21.00).

Wpłata

Po wysłaniu powyższej DEKLARACJI wysyłamy formularz ZGŁOSZENIE. Po otrzymaniu wypełnionego formularza ZGŁOSZENIE wystawiamy PROFORMĘ przesyłając ją na wskazany w zgłoszeniu adres email. Na minimum 7 dni (w przypadku szkoleń stacjonarnych) i 3 dni (w przypadku webinarów) przed terminem szkolenia prosimy o wpłatę na konto, która stanowi gwarancję udziału w szkoleniu.
Rezygnacja zgłoszona (mailem) do 7 dni przed terminem szkolenia nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Nie wystawiamy wówczas f-ry rozliczeniowej VAT. W przypadku rezygnacji po tym terminie zastrzegamy sobie prawo do obciążenia 100% kosztów szkolenia wg wystawionej faktury VAT. Istnieje wówczas możliwość oddelegowania innej osoby na miejsce osoby rezygnującej. W przypadku wyczerpania liczby miejsc, odwołania szkolenia z winy organizatora lub rezygnacji do 7 dni (a dokonanej wpłaty) zgłaszającemu zostanie niezwłocznie zwrócona cała kwota wpłacona na konto organizatora.
Podane ceny są wartością netto. Do cen należy doliczyć 23%VAT.
Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia z przyczyn losowych i niezależnych. W przypadku dokonania wpłat za szkolenie, organizator dokona wówczas zwrotu pełnej wpłaconej kwoty na konto wpłacającego.
Więcej w zakładce Regulamin/ Warunki udziału.

kontakt

Planujesz szkolenie – skontaktuj się z nami
a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Adres

European Training & Consulting Center Sp. z o. o.
00-867 Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Atrium Center

Informacja

607 73 00 00

E-mail

info@szkolenia-dofinansowane.pl

Telefon

22 185 54 72 centrala
22 185 56 06 dział szkoleń
22 185 56 09 dział księgowości

FAX

22 185 54 73

NIP

527-21-64-310

*pola wymagane

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-18:00