metodyka

Action Learning i Simulation Training

key

Styl i metodyka pracy trenerów podczas szkoleń opiera się na ich wieloletnim doświadczeniu, jednakże obok wszystkich opisów szkoleń znajduje się informacja o stosowanych metodach szkoleniowych wykorzystywanych podczas zajęć. W przypadku szkoleń tzw. "miękkich" - umiejętnościowych (głównie z obszarów Sprzedaż/ Obsługa Klienta, Kierowanie/ Zarządzanie, Rozwój osobisty) wypracowano metodykę, która idealnie wpływa na zapamiętywanie poznanych treści i zmianę dotychczasowych, często "głęboko zkorzenionych" nawyków i wzorców zachowań. Przez wszystkich dotychczasowych uczestników (ponad 5000 osób) wykorzystywane metody szkoleniowe są oceniane na (średnia) 4.94 w skali ocen 2.00 - 5.00. Do metod tych między innymi należą: Action Learning oraz Simulation Training.

Action Learning

metoda szkolenia, podczas której szkolony poddany jest serii pytań zadawanych przez zespół zwany Action Learning Sets. Uczestnik analizuje własne odpowiedzi, które prowadzą do poprawy i zmiany zachowania czy postawy. Action Learning jest metodyką, która umożliwia refleksje oraz autoanalizę własnych zachowań i działań.

Simulation Training

to metoda szkolenia, podczas której uczestnicy odgrywają określone sytuacje i role zadane przez trenera. Odgrywane sytuacje są takie same z jakimi pracownicy mają do czynienia na co dzień. Uczestnicy uczą się na własnych błędach popełnianych w trakcie realizowanej sesji. Metoda określa luki kompetencyjne uczestnika i kształtuje poprawne zachowania.

standardy

Zwiększenie efektywności organizacji

Zarządzanie i kierowanie<br />zespolem

Zarządzanie i kierowanie
zespolem

Samozarządzanie i praca zespołowa

Samozarządzanie i praca zespołowa

Sprzedaż i e-marketing

Sprzedaż i e-marketing

Obsługa klientów i zarządzanie relacjami

Obsługa klientów i zarządzanie relacjami

Standardy pracy

kontakt

Planujesz szkolenie – skontaktuj się z nami
a wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Adres

European Training & Consulting Center Sp. z o. o.
00-867 Warszawa, al. Jana Pawła II 27
Atrium Center

Informacja

607 73 00 00

E-mail

info@szkolenia-dofinansowane.pl

Telefon

22 185 54 72 centrala
22 185 56 06 dział szkoleń
22 185 56 09 dział księgowości

FAX

22 185 54 73

NIP

527-21-64-310

*pola wymagane

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-18:00