Zespół
Katarzyna Porembska
Trener, psycholog, coach w zakresie umiejętności "miękkich": asertywności, komunikacji, wystąpień publicznych, kierowania zespołem
Pedagog, psycholog, trener praktyk z 18-sto letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach handlowych i menadżerskich. Wykładowca Uniwersytetu SWPS. Osoba dla której priorytetem jest budowanie długofalowych relacji i skutecznej komunikacji z klientami. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na skutecznych technikach i narzędziach oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach. Od 2006 certyfikowany Trener Biznesu. Rozwijając swoją wiedzę, ukończyła kilkadziesiąt certyfikowanych szkoleń w zakresie: Zarządzania, Sprzedaży oraz Umiejętności Interpersonalnych min. w IMC, Training Center, VWBank, ARPiJ, ETC, LUQAM.
czytaj więcej >
Mirosław Smużniak
Trener procesów logistycznych, polityki zakupów
Absolwent Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Obecnie doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.
czytaj więcej >
Krzysztof Betker
Trener procesów produkcyjnych i logistycznych
Trener praktyk z 11- to letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menadżerskich i specjalistycznych. Osoba dla której priorytetem jest budowanie konkurencyjności procesów produkcyjnych i logistycznych poprzez klimat przywództwa, innowacyjności oraz eliminacji strachu. Wykonując swoją pracę, koncentruje się przede wszystkim na technikach i narzędziach lean oraz sprawdzonych w biznesie rozwiązaniach.
czytaj więcej >
Robert Buszta
Trener i coach w zakresie zarządzania, komunikacji i technik sprzedaży
Przedsiębiorca, trener, coach i doradca biznesu. Absolwent socjologii i psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Znakomity trener/coach (i praktyk) z zakresu zarządzania: strategią, wynikami, ludźmi, ceną, badań i komunikacji w organizacjach gospodarczych, polityki personalnej, negocjacji oraz strategii i technik sprzedaży. Prelegent licznych konferencji i seminariów. Obecnie wykłada w Katedrze Teorii Zarządzania na SGH na dwóch kierunkach zarządzanie sprzedażą i coaching. Uczył się i współpracował z: Aleksiej Sitnikow (NLP), Marshall Goldsmith (Coaching), Wojciech Eichelberger (Stres). W praktyce wykorzystuje doświadczenie współpracy z Tonym Buzanem (Szybkie Czytanie), Brianem Tracy (Psychologia Biznesu).
czytaj więcej >
Beata Grabiańska
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu European Training & Consulting Center
Trener praktyk biznesu. Ekspert w zakresie zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji, NLP. Karierę zawodową rozpoczęła w 1994 roku, jako prezenter w Radiu KOLOR. Od 1998 roku związana z Towarzystwem Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A., początkowo, jako ekspert kierujący działem Public Relations koordynowała pracę działu prasowego i współprace z dziennikarzami.
czytaj więcej >
Maciej G r z e s z y k
Dyrektor ds. Rozwoju European Training & Consulting Center
Trener z 25 letnim doświadczeniem i stażem trenerskim. Autor wielu publikacji i artykułów nt negocjacji, sprzedaży, obsługi klienta, kierowania zespołami oraz zarządzania strategicznego. Współpracował z najlepszymi firmami szkoleniowymi na świecie m. innymi Ziglar Training International, Dale Carnegie Training. Certyfikowany trener Zig Ziglar International. Rocznie szkoli ponad 1500 osób.
czytaj więcej >
Ryszard Petrykowski
Trener procesów logistycznych, transportowych
Praktyk z ponad 16-sto letnim doświadczeniem w logistyce w polskich i zagranicznych firmach. Jego pasją jest poprawa wydajności i innowacyjność procesów logistycznych. Od 8-miu lat pracuje jako Interim oraz prowadzi projekty doradcze. Chętnie dzieli się swoimi bogatymi doświadczeniami zawodowymi i wiedzą prowadząc szkolenia z obszaru logistyki.
czytaj więcej >
Grażyna Pławska
Trener, Coach, Konsultant.
Trener z 20 letnim praktycznym doświadczeniem menedżerskim. Wraz z własnym zespołem współtworzyła sieć dystrybucji dla Michelin Polska SA pracując jako Dyrektor Centrum Logistycznego w Giraud Polska. Od 10 lat jest trenerem i coachem, specjalizującym się w rozwoju kapitału ludzkiego. Budowała efektywne zespoły, posiadające wysoką sprawność operacyjną.
czytaj więcej >
Tomasz Szelągowski
Trener, coach w zakresie komunikacji, prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych
Trener, coach, mentor. 15 lat doświadczenia na rynku szkoleń i doradztwa. Trener Dale Carnegie oraz Ziglar Institute.
czytaj więcej >
Tomasz Kaczmarczyk
Trener, coach, konsultant projektów HR:polityki wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, prawa pracy
Wieloletni coach, konsultant, trener w zakresie polityki kadrowej, wynagrodzeń, prawa pracy, HR. Członek Zarządu Małopolskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.
czytaj więcej >
Maciej Rodziewicz
Trener Lean Management i zarządzania procesami produkcyjnymi. EMEA Lean & PEx Champion
Trener, konsultant w zakresie zarządzania procesami produkcji, głównie specjalizuje się w optymalizacji procesów poprzez Value Stream Mapping (VSM), czyli Mapowaniu Strumieni Wartości, które jest narzędziem pozwalającym na wizualizację przebiegu procesu wytwarzania i przepływu informacji dla wybranej rodziny produktów.
czytaj więcej >
Tomasz Tomczak
Trener, ekspert szkoleń komputerowych i informatycznych
Ekspert danych osobowych, informatyk, praktyk szkoleń komputerowych
czytaj więcej >
Jacek Cholewiński
Trener umiejętności medialnych, wystąpień publucznych, prezentacji. Prezenter, dziennikarz radiowy i telewizyjny
Wykładowca Polskiego Instytutu Wspierania Mediów. Współpracuje z Wyższą Szkołą Zarządzania i Prawa w Warszawie, Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu w Gdyni, Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu i Wrocławiu..
czytaj więcej >
Barbara Jarzyna
Trener, konsultant w zakresie finansów, księgowości, kadr i płac
Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach finansowych oraz całej problematyce kadr i płac. Trener i konsultant z 20 letnim doświadczeniem.
czytaj więcej >
Magdalena Guillet
Trener w obszarze budowania i wdrażania strategii HR
Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe nabyte we Francji i Polsce w międzynarodowych korporacjach. Ekspert z dziedziny HR i zarządzania.
czytaj więcej >
Jerzy Tyczyński
Dyrektor regionalny European Training & Consulting Center.
Trener z 30 letnim doświadczeniem - główną specjalnością są projekty analityczno ? doradcze, szkoleniowe i konsultingowe, które koncentrują się wokół rozwoju kompetencji strategicznych i zarządczych, sprzedażowych oraz osobistych w aspekcie realizacji celów organizacyjnych.
czytaj więcej >
Grażyna Janowicz
Master trener finansów/ księgowości/ rozliczeń projektów UE
Praktyk zawodowy od 25 lat w zakresie rachunkowości i finansów firm produkcyjnych, praktyk w zakresie pozyskiwania i rozliczania projektów UE, biegły rewident, biegły sądowy.
czytaj więcej >

Nasi klienci