O nas

Organizatorem, wykonawcą oraz właścicielem licencji szkoleń i coachingów jest spółka European Training & Consulting Center Sp. z. o.

Od 20 lat jesteśmy jednym z największych brokerów szkoleń i doradztwa w Polsce.

Wspólnie z naszymi partnerami, realizujemy projekty edukacyjne i doradcze zwiększające efektywność organizacji, która zależna jest od jakości pracy personelu. Jako brokerzy szkoleń i doradztwa współpracujemy z ponad 350 partnerami na terenie Polski i UE, gwarantując szybką i wysoko jakościową obsługę każdego klienta bez względu na miejsce prowadzenia działalności.

Dofinansowania do usług szkoleniowych pochodzą z prywatnych środków partnerów oraz inwestorów, z którymi wspólnie realizujemy projekty rozwojowe. Nie stanowią pomocy publicznej czy "de minimis". Realizujemy również wiele projektów start up’ owych, w których pozyskujemy środki finansowe oraz inwestorów na rozwój przedsięwzięć innowacyjnych. W chwili obecnej oferujemy dofinansowanie do wszelkich przedsięwzięć opartych na technologii Blockchain.

 

Szczegóły 20 letniej historii spółki w zakładce O nas na www.training.com.pl

Dla tych, którym nie chce się wychodzić „z domu”, aby zwiększać swoje kompetencję, założyliśmy portal szkoleń online www.eszkolenia.pl

 

Baner

Tworzymy zespół firm, trenerów, konsultantów i coachów pracujących w strategicznych dla nas obszarach rozwoju pracowników. W unikalny sposób łączymy „twarde” i „miękkie” umiejętności wdrożeniowe, bogate narzędzia oparte o najlepsze praktyki, proponując szereg rozwiązań biznesowych dla firm i osób indywidualnych.

Wachlarz usług, który oferujemy naszym Klientom indywidualnie dostosowujemy do bieżącej sytuacji i efektów, które chcą osiągnąć. 

Towarzyszymy Klientom w ich drodze rozwoju, a to daje nam samym siłę, na której budujemy umiejętność profesjonalnej obsługi indywidualnego partnera.​

Misją European Training & Consulting Center jest stałe podnoszenie skuteczności działań pracowników. Chcemy współuczestniczyć w osiąganiu sukcesów naszych Klientów, a także poprzez dostarczanie standarów pracy oraz efektywnych narzędzi wspierać ich w budowaniu przewagi konkurencyjnej w ciągle zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Doświadczenie zawodowe naszych trenerów - praktyków poparte licznymi referencjami oraz długą listą zadowolonych Klientów pomaga nam opracowywać skuteczne programy oparte na realnych problemach, związanych z codziennymi zadaniami z którymi przychodzi się zmagać naszym Klientom.

Wyróżnia nas profesjonalne i partnerskie podejście do współpracy z Klientem oraz sumienność i zaangażowanie w każde podjęte wyzwanie. Za cel stawiamy sobie nieustanny rozwój oraz doskonalenie kompetencji, aby dostarczać naszym Klientom usługi o najwyższej jakości.

Zapraszamy !!!

 


Nasi klienci