Coaching

W ramach dofinansowania do Państwa rozwoju proponujemy usługę coachingu/ indywidualnych szkoleń. Szczegóły na www.coaching-szkolenia-indywidualne.pl

Podczas sesji coachingowej wraz z Klientem doskonalimy cały szereg kompetencji we wcześniej wytyczonym obszarze. W trakcie spotkań Klient traktowany jest jako kreatywna osoba z potencjałem, posiadająca zasoby i możliwości by znajdować najlepsze dla siebie rozwiązania. Poprzez słuchanie, zadawanie pytań, dzielenie się nieoceniającymi obserwacjami, wyznaczanie zadań, a także zachęcanie do działania przypominając o mocnych stronach o celach i o wizji  zapewniamy coachowanym osobom możliwość wyjścia poza ich aktualny stan umiejętności.

W swoim działaniu nauczamy myślenia zorientowanego na wyniki.

W czasie sesji coachingowej dokonujemy przeglądu obecnej sytuacji, formułujemy konkretne cele, a następnie wspólnie z coachem następuje szukanie i opracowanie sposobów ich realizowania. W całym procesie ważne jest wykorzystanie posiadanych już umiejętności i doświadczeń jakie posiada Klient. Podejmowanie zaplanowanych wcześniej działań stymulowane jest poprzez motywowanie do podejmowania właściwych decyzji.   Zmiana zachodzi poprzez osobiste odkrycia, poszerzanie samoświadomości oraz zrozumienie wybranych strategii działania. 

Klient przez cały okres pozostaje w centrum naszej uwagi.  Dbamy o to, aby uczył się tego co jest dla niego najbardziej przydatne i odpowiednie.

Co daje coaching w naszym wykonaniu:

 Oferujemy:

 

Coaching inspiruje, motywuje i kreuje. Cała reszta zależy od Ciebie!

Zapraszamy do współpracy !Masz pytania? Skontaktuj się z nami

 
Pola oznaczone * są wymagane
Nasi klienci