Referencje

„Zobowiązuje nas zaufanie i zadowolenie wielu tysięcy uczestników szkoleń”
....istniejemy od 20 lat na rynku Polskim....

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami przekazanymi naszej firmie

Ze względu na ochronę danych osobowych zgodnych z RODO nie podajemy danych imiennych osób przekazujących referencje. W większości posiadamy zgody na udostępnienie kontaktów telefonicznych przyszłym klientom European Training & Consulting Center, celem przekazania referencji i opinii nt. fachowości i kompetencji trenerów.

YASUMI
"Trenerzy European Training & Consulting Center realizują systematycznie na nasze zlecenie szkolenia dla pracowników i właścicieli gabinetów franczyzowych YASUMI. Szkolenia obejmują tematykę z zakresu Profesjonalnej Obsługi Klienta, Sprzedaży oraz Skutecznego Zarządzania. Prowadzone zajęcia są oceniane bardzo wysoko pod kątem przygotowania merytorycznego jak i praktycznego. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób prowadzenia zajęć - przekazywanie wiedzy w otwartej atmosferze oraz przygotowanie dużej ilości ćwiczeń praktycznych zwiększających tempo przyswajania wiedzy przez uczestników szkoleń. Firma realizuje szkolenia bardzo efektywnie i z dochowaniem należytej staranności i jakości, w związku z czym rekomendujemy firmę jako solidnego i rzetelnego partnera."
Prezes Zarządu

GRUPA PRODUCENTÓW AMPLUS
"Zgodnie z naszymi oczekiwaniami European Training & Consulting Center zrealizowało dla naszej firmy szkolenia z tematów: Podstawy wdrażania systemu HACCP; Controlling procesów magazynowych; Kontrola jakości; Planowanie i zarządzanie produkcją; Optymalizacja procesu produkcji; Kierowanie zespołem pracowniczym; Liderstwo - postawa czy umiejętność; Organizacja czasu i pracy na stanowisku managera, Psychologia wpływu w zarządzaniu. Perswazja; Coaching - skuteczna forma rozwoju pracowników; Asertywność i praca z obiekcjami; Efektywne techniki zarządzania ludźmi; Komunikacja interpersonalna; Rozwiązywanie konfliktów w zespole; Systemy motywowania pracowników. Łącznie przeszkolono 103 pracowników. Nieszablonowy styl działania, umiejętność poruszania się we wrażliwym obszarze kultury naszej organizacji, wysokie kwalifikacje, ogromne zaangażowanie i profesjonalizm trenerów pozwoliły na osiągnięcie zamierzonego celu oraz uzyskanie wysokich ocen wśród uczestników szkoleń. Pozostajemy pod wrażeniem profesjonalizmu z jakim firma podeszła do powierzonego jej zadania i z pełną odpowiedzialnością oraz świadomością będziemy polecać ją innym."
Prezes Zarządu

MACROLOGIC
"Trenerzy European Training & Consulting Center prowadzą dla naszych pracowników z działów usługowych szkolenia z zakresu umiejętności "miękkich" tj. Asertywność, Komunikacja, Mentoring. Warsztaty prowadzone są z wykorzystaniem wielu metod treningowych tj. analiza przypadku, trening praktyczny, wykład, gry dydaktyczne. Zakres szkoleń i ćwiczenia są tak dobierane, aby pracownicy mogli nabyte umiejętności wykorzystać w codziennej pracy. Podczas szkoleń Trener na bieżąco reaguje na potrzeby uczestników, elastycznie się do nich dostosowując. Wszystkie dotychczas zrealizowane szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników. Pracownicy w ankietach po szkoleniu podkreślają dużą wiedzę merytoryczną Trenera, umiejętność wytworzenia dobrej atmosfery, co sprzyja przyswajaniu nowej wiedzy oraz umiejętność zaangażowania uczestników w ćwiczenia. Doceniają również dużą liczbę odpowiednio dobranych do ich problemów ćwiczeń. Wszystkie szkolenia zostały przygotowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny, z dużym zaangażowaniem Trenera. Z pełną odpowiedzialnością polecamy te firmę jako solidnego partnera."
Dyrektor ds. Jakości i Rozwoju Kadr

KAROL KANIA I SYNOWIE
" Od wielu już lat Trenerzy European Training & Consulting Center prowadzą szkolenia dla pracowników i klientów firmy Karol Kania i Synowie Sp. z o.o., które obejmują następującą tematykę: Skuteczna Komunikacja i Organizacja Pracy dla kadry zarządzającej; Sztuka Efektywnej Sprzedaży; Negocjacje Handlowe; Nowoczesne i skuteczne narzędzia zarządzania firmą. Opracowane przez firmę programy szkoleń nie tylko uwzględniają zdefiniowane przez naszą Firmę potrzeby, ale co istotne są dostosowane do specyfiki działania naszej firmy, co w efekcie przekłada się na spełnienie oczekiwań uczestników. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem takich metod treningowych jak: analiza przypadku, burza mózgów, trening praktyczny w parach i grupach, informacja zwrotna trenera, dyskusja, wykłady, gry dydaktyczne. Założone cele szkoleniowe są w pełni realizowane, zaś same szkolenia są bardzo wysoko ocenione przez uczestników szkoleń. Charakterystyczną cechą dominującą na szkoleniach, jest umiejętność zachęcenia uczestników do czynnego i aktywnego zaangażowanie w zajęcia. Poprzez ćwiczenia praktyczne Trenerzy dbają również o to, by uczestnicy zdobytą wiedzę natychmiast przetrenowali, tak by w codziennej pracy, przyniosła im jak najwięcej korzyści. Szkolenia wyróżnia wysoki poziom merytoryczny. Na szczególne uznanie zasługuje również otwarta i partnerska atmosfera stworzona podczas zajęć, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy i umiejętności. Zajęcia są przeprowadzone w sposób rzetelny i kompetentny, z dużym zaangażowaniem ze strony Trenerów, co zasługuje na wysoką ocenę jakości przeprowadzonych szkoleń. Rekomendujemy firmę oceniając szkolenia jako profesjonalne i godne polecenia innym firmom i instytucjom."
Prezes Zarządu

SILESIA 2000
"Działając w imieniu SILESIA 2000 Sp. z o.o. i SILESIA 2000 Piotr Sędziak, niniejszym potwierdzam, że obydwa w/w przedsiębiorstwa, korzystają z usług szkoleniowo-coachingowych ETC&C - European Training & Consulting Center. W dotychczasowej współpracy firma zaprezentowała wysoki poziom fachowości, a co najważniejsze skuteczności w realizacji powierzonych zadań. Czynnikami godnymi podkreślenia - jako skutek oraz efekt szkoleń i coachingów- są wysoki poziom wiedzy naszych pracowników w zakresie metod i technik sprzedaży oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków. Z pełną odpowiedzialnością możemy rekomendować usługi firmy innym podmiotom gospodarczym."
Prezes Zarządu

NORTH FISH POLSKA S.A.
Efektywnie wykorzystany czas. Otrzymane informacje bardzo użyteczne i warte wykorzystania. Ogólnie: BARDZO DOBRZE! Szkolenie: "Budowa Zespołu i Motywowanie"
Prezes Zarządu

Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa
Polecam szkolenia firmy ponieważ są zorganizowane i prowadzone na bardzo wysokim poziomie! Trenerzy mają bardzo duże doświadczenie praktyczne co jest bardzo ważnym elementem dla moich pracowników. Polecam usługi firmy szkoleniowej wszystkim, którzy cenią sobie czas i profesjonalizm.
Prezes Zarządu

Magnum Service Sp. z o. o
Zdecydowanie polecam szkolenia ponieważ merytorycznie jak i dydaktycznie są na najwyższym poziomie. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach korzystając z usług innych firm szkoleniowych, ale te są najbardziej wartościowe."
Prezes Zarządu

Górnicza Fabryka Narzędzi
Cieszę się, że się spotkaliśmy. Moi ludzie zaczęli inaczej patrzeć na pracę oraz środowisko, w którym pracują. Osobiście, nauczyłem się też jak oddzielać ludzi od problemu"- wszyscy mówią, że to potrafią, ale rzeczywistość jest zupełnie inna. Bądź twardy wobec problemu, a miękki wobec człowieka - Ja już wiem jak to robić. "
Prezes Zarządu

Wydawnictwo Jezierski
Sposób prowadzenia szkolenia jest bardzo przystępny i angażujący słuchaczy. Ponadto trenerzy prowadzący szkolenia są wyjątkowo komunikatywni co pozwala na lepsze zrozumienie tematyki szkolenia.
Dyrektor Finansowy

Krótkie referencje uczestników szkoleń otwartych.
"Szkolenie bardzo dobrze przygotowane, a sposób przekazu idealny. Zachęcam do skorzystania z usług firmy Jestem przekonana, że kto raz spróbuje ten będzie powracał." Dyrektor Marketingu i Handlu SILIKATY BIAŁYSTOK "Warto skorzystać ze względu na metody prowadzenia zajęć. Luźna i otwarta atmosfera jaką stworzono na szkoleniu wpływa na szczere wypowiedzi i rozwiązywanie bieżących problemów. Szkolenie spełniło w pełni moje oczekiwania!" Prezes Zarządu ZPUE Gliwice "Szkolenie pozwoliło na zdobycie wielu nowych doświadczeń i nowych tematów które z pewnością wykorzystam w praktyce." Dyrektor Handlowy LEWIATAN "Profesjonalne przygotowanie trenerów oraz aktywne angażowanie do uczestnictwa w zajęciach powoduje iż wiedza zostaje szybko przyswajana i zapamiętywana" Dyrektor Oddziału DZ BANK POLSKA "Szkolenie pozwoliło mi uporządkować sprawy dotyczące kierowania i współpracy z ludźmi oraz dostarczyło wielu nowych informacji na temat profesjonalnego zachowania w sytuacjach służbowych jaki i prywatnych." Dyrektor Technologii i Utrzymania Ruchu FA KROSNO "Szkolenie jest godne polecania ze względu na możliwość rozwinięcia umiejętności kierowania ludźmi, rozwiązywania konfliktów i negocjacji." Dyrektor Marketingu Control Process S.A. "Zdecydowanie polecam ze względu na przystępną formę, ciekawe ćwiczenia i kompetentnych trenerów" Prezes Zarządu Agencja Rozwoju Produktywności i Jakości "Wyczerpująco i merytorycznie przygotowany trener. Pierwszy raz nasza firma była skupiona i robiła notatki!!!!!! Jestem pod wrażeniem" Dyrektor GO SPORT "Zdecydowanie polecam ponieważ na szkoleniu można dużo się dowiedzieć na temat budowania pozytywnych relacji z pracownikami." Szef Produkcji Z.M.R.-Chemika-Organika" "Polecam szkolenia ze względu na wysoką jakość prowadzonych zajęć oraz bardzo zaangażowanych trenerów." Skuteczne prowadzenie rozmów oceniających" Regionalny Menadżer Sprzedaży STORCK "Doświadczenie trenerów oraz klarowne przedstawione porady, które znajdą zastosowanie w praktyce codziennej. Bardzo dziękuję za 2 dni szkolenia" SELLSYS VISION Sp. z o. o. "Zakres szkolenia bardzo pomocny w mojej pracy. Dużo ćwiczeń praktycznych, pokazujących jak wykorzystać zdobytą wiedzę. Prowadzenie zajęć - ciekawe i angażujące. Zakres szkolenia odpowiada potrzebom osób zarządzających zespołami. Polecam." Dyrektor Działu Handlowego GERDA HYDOMAT "Polecam nie tylko innym klientom, ale też kierownikom z mojej firmy, aby planowali swoje zadania. Przemyślane, dobrze ułożone programowo. Trener o bardzo wysokich kompetencjach." Inżynier - LG ELECTRONICS "Byłam już na podobnych szkoleniach, ale na tym, dla odróżnienia, dzięki profesjonalizmowi i wysokim umiejętnościom prowadzących, cała grupa została bardzo intensywnie zaangażowana do zajęć!" Kierownik produkcji RATIONEL POLSKA "Spośród wielu szkoleń jakie odbyłem trenerzy przedstawili tematykę negocjacji w sposób najciekawszy łącząc skutecznie praktykę z teorią." Kierownik Logistyki APER-ELZAR "Polecam szkolenia ponieważ zapoznało mnie z nowymi metodami zarządzania zespołami. Bardzo dobra, przystępna forma zajęć połączona z dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną trenerów" APATOR S.A "Polecam szkolenie innym firmom gdyż został przekazany duży zasób wiedzy w sposób interesujący i praktyczny. Bardzo ciekawe szkolenie prowadzone w miłej atmosferze" Kierownik Działu ELECTROLUX POLAND "Doskonałe przygotowanie trenerów do zajęć potrafiących stworzyć przemiłą atmosferę i co najważniejsze-utrzymać ją przez cały czas trwania szkolenia!" Koordynator d.s. Sprzedaży TK TELEKOM "Polecam trenerów ze względu na rzeczowy przekaz, przydatność poruszanych tematów, bardzo dobre przygotowanie prowadzących, którzy oprócz wysokich kwalifikacji zawodowych potrafią również wprowadzić miłą atmosferę podczas szkolenia" Specjalista d.s. Handlowych METALPOL "Takiego typu szkolenia mogą usprawnić pracę w magazynie i obniżyć koszty w przedsiębiorstwie! Szkolenie prowadzone w sposób bezstresowy. Prowadzący wykazał się dużą wiedzą merytoryczną i praktyczną" Dyrektor zakładu BUMAR-ŁABĘDY "Gorąco polecam szkolenie innym, ponieważ bardziej ukierunkowuje daną osobę na potrzeby i problemy związane z pracą" Brygadzista zmiany FUCH OIL CORPORATION "Szkolenia to ciekawa merytoryczna zawartość, przydatność w praktyce, bardzo dużo informacji, przykładów i sytuacji." Specjalista d.s. Logistyki MAGNETI MARELLI "Szkolenie umożliwiło mi poznanie wielu ciekawych narzędzi i poprawnych zachowań w obsłudze klientów. Szkolenie niezwykle ciekawe i owocne." Specjalista d.s. Automatyki NEWTECH ENGINEERING "Wiedza przekazywana na szkoleniu może być wykorzystana i zdecydowanie pomoże w wykonywanej pracy." Referent obsługi klienta SAINT-GOBAIN ABRASIVES "Szkolenie uświadomiło mi, że powinnam lepiej organizować swój czas i nie pozwolić go dezorganizować przez inne osoby. Uświadomiło mi kilka istniejących problemów i niedociągnięć, które teraz mogę poprawić. Bardzo dobrze przygotowany merytorycznie trener, potrafiący zainteresować uczestników. Asystentka DOMINIUM S.A "Poleciłabym to szkolenie innym klientom. Treściwe i prowadzone w bardzo dobry sposób. Pozwala na praktyczne zastosowanie przyswajanej wiedzy." Asystentka - HAY GROUP "Dzięki profesjonalnemu prowadzeniu szkolenia poczułam rodzinną atmosferę która pomaga w zajęciach. Zdecydowanie polecam!? Asystent Prezesa MZK "Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane oraz profesjonalnie przeprowadzone pod względem merytorycznym i praktycznym!" Asystentka SOKPOL "Trenerzy bardzo dobrze merytorycznie przygotowani. Wiedzę teoretyczną w umiejętny sposób przekładają na sytuacje praktyczne. Z całą pewnością mogę stwierdzić, iż szkolenie rozwija posiadane umiejętności i wzbogaca o nową wiedzę." Asystentka BARLINEK S.A. "Było to jedno z najlepszych szkoleń, w których brałem udział. Pełny profesjonalizm, sposób prowadzenia oraz niekonwencjonalność prowadzenia zajęć." ELTUR-WAPORE Bogatynia "Prowadzenie szkoleń jest na najwyższym poziomie. To było jedno z najlepszych szkoleń na jakich byłem, a bywam na szkoleniach z różnych dziedzin." Dyrektor BARLINEK SA "Wiedza, którą uzyskałem bardzo mnie zainteresowała i będę ją rozwijał. Jeśli nie jest Wam obojętny rozwój Was samych i zdobywanie wiedzy, gorąco Wam polecam firmę" GO SPORT "Polecam z pewnością szkolenia. Pełen profesjonalizm" Sprzedawca PROMLEKO "Polecam szkolenie, ponieważ w formie przystępnej a jednocześnie fachowej przybliża problemy, które spotykamy w naszej pracy i wskazuje metody ich pokonywania" BASCO-TRADE "Szkolenie przeprowadzone fachowo, kompetentnie i rzetelnie. Uczestnicy zaangażowani, zainteresowani. Praktyczna wiedza i praktyczne przykłady. SUPER. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam. Zadowolony klient." CERSANIT S.A "Zdecydowanie polecam firmę. Prowadzący w sposób fantastyczny potrafi angażować całą grupę dla wspólnej i kreatywnej pracy. Fantastyczna atmosfera pracy. Szkolenie bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym. Życzyłbym sobie aby wszystkie szkolenia były prowadzone w taki sposób." Przedstawiciel Handlowy STORCK "Z przyjemnością poleciłabym szkolenie innym osobom/ firmom. Daje ono możliwość poznania siebie, swoich już zdobytych umiejętności i ich rozwinięcia. Uzmysławia błędy, które często popełniamy w rozmowie z klientem, a nie zdajemy sobie z nich sprawy. Pragnę polecić firmę jako doskonałe centrum szkoleń." Inżynier sprzedaży JTC S.A. "Bardzo podoba mi się forma prowadzenia szkoleń jak i umiejętność przekazywania wiedzy w sposób jasny i przejrzysty. Polecam firmę bowiem w sposób profesjonalny prowadzą zajęcia" EKO CYKL SA "Bardzo dobrze przygotowane merytorycznie szkolenie" HR Specialist BERTELSMANN MEDIA "Fachowe, rzetelne przekazanie wiedzy. Dużo ćwiczeń, case'ów. Aktywne uczestnictwo w szkoleniu. Szkolenie bardzo dobrze prowadzone." Specjalista personalny POLFA TARCHOMIN SA "Szczerze polecam. Praktyczne przekazanie wiedzy z najwyższej półki. Duża wiedza i doświadczenie trenerskie powoduje, iż wszystko jest lekkostrawne. Dobrze spędzone 2 dni. Najważniejszy w szkoleniu jest poziom/ klasa trenera. Tutaj to znajdziecie" Specjalista ds. szkoleń CERSANIT SA "Poleciłabym firmę ponieważ szkolenie zaspokoiło moje potrzeby. Było ciekawie i efektywnie" Trener wewnętrzny RR DONNELLEY GTS Poland "Szkolenie poleciłabym osobom zajmującym się szkoleniami w firmie. Daje kompleksowa wiedzę nt. całości procesu szkoleniowego. Firma w profesjonalny sposób przeprowadza szkolenia zarówno pod kątem organizacji jak i doboru treści merytorycznych" HR Specialist VALCON HEALTHCARE Sp. z o. o. "Zdecydowanie polecam. Kompetentny trener. Przekazywana wiedza jest łatwa do zapamiętywana oraz co najważniejsze do wykorzystania. Gorąco polecam." HR IMPEXMETAL SA "Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny i czytelny. W zupełności zaspokoiło potrzeby wynikające z zajmowanego stanowiska. Zdecydowanie polecam." Menedżer ds. Szkoleń BIOMED SA
Dziękujemy wszystkim naszym klientom za pozytywne opinie i miłe słowa. Zespół European Training & Consulting Center


Nasi klienci